După cum spuneam şi aseară, deşi Becali este un cancer şi îl urăsc, victoria în faţa lui Dinamo, lacrimile lui Torje şi tristeţea lui Borcea sunt nepreţuite.

By Ionut

2 thoughts on “Zi-le Torje: “Steaua e…numai una !””

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *