Ce Blaga..ce Boc ! Toader Paleologu candidează la şefia PDL.

Uitaţi-vă la el şi ziceţi cu mâna pe inimă că nu v-ar plăcea ca el să fie şeful lui Udrea:)))))

theodor-paleologu

By Ionut

5 thoughts on “Votaţi pleaşca !”
  1. @DSN: Dragos, Plescoiul va mai fi cu noi inca zeci de ani, dupa propria declaratie:)))
    @Criss: tu ai ramas blocata pe Tudy, cu emoticonul ala?:)))))
    @Lucian: o pleasca…chiar mai idioata decat Boc:)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *