Radu Tudor, Mihai Gâdea, Mircea Badea, Dana Grecu, Răzvan Dumitrescu, alături de mulți alți colegi ai lor, și-au dat demisia de la Antena 3, în semn de protest față de minciunile pe care sunt obligați să le transmită zi de zi pe postul lor de televiziune.

Da, știu, e doar o iluzie de-a mea. Nu se va întâmpla niciodată așa, deși un precedent avem:

”O ziaristă a Russia Today (RT) și-a anunțat vineri demisia, denunțând "minciunile" televiziunii rusești de știri în limba engleză, apropiată de Kremlin, în special cele legate de distrugerea avionului malaiezian doborât în estul Ucrainei, scrie AFP.”

antena3

By Ionut

2 thoughts on “Vedetele Antena 3 și-au dat demisia !”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *