Nu are cum să nu te amuze stilul Vanghelie.
Omul nu are rival pentru Primăria Sectorului 5, deşi este evident că nu face nimic acolo.
Dar el “stă ca soldatul japonez în tranşee”. Plus că e respectat până şi de Moş Crăciun, după cum singur recunoaşte.
A fost ales ? A fost ! Va mai fi ales ? va fi ! Sa ma zica cineva ca in Romania …rromii sint discriminati!Dar ce ne faceam daca ar fi fost sfatuit sa candideze la presedentie ?Ca sa fi sigur ca” lua” ! Si o data cu el ” luam ” si noi…