Nu are cum să nu te amuze stilul Vanghelie.

Omul nu are rival pentru Primăria Sectorului 5, deşi este evident că nu face nimic acolo.

Dar el “stă ca soldatul japonez în tranşee”. Plus că e respectat până şi de Moş Crăciun, după cum singur recunoaşte.

vanghelie_7

By Ionut

One thought on “Vanghelie, japonezul în care crede Moş Crăciun”
  1. A fost ales ? A fost ! Va mai fi ales ? va fi ! Sa ma zica cineva ca in Romania …rromii sint discriminati!Dar ce ne faceam daca ar fi fost sfatuit sa candideze la presedentie ?Ca sa fi sigur ca” lua” ! Si o data cu el ” luam ” si noi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *