M-am uitat şi eu la clipul acesta şi da, mi se pare extraordinar. Imaginaţi-vă un serviciu de avertizare bazat pe twitter, care să îţi ofere şansa de a evita o catastrofă naturală cu multe victime.
Şi cât s-a mai chinuit Mărmureanu cu acel serviciu de avertizare în 30 de secunde.
Twitter connecting people :)) but what happs with nokia?
nokia e in fatal error:))