Luaţi titlul ca pe o glumă bună şi găsiţi-vă ceva mai bun de făcut diseară.
Echipa asta chiar nu mai merită niciun pic de sentiment din partea suporterilor stelişti.
Daraveri politicești cu Ionuț Iancu
Luaţi titlul ca pe o glumă bună şi găsiţi-vă ceva mai bun de făcut diseară.
Echipa asta chiar nu mai merită niciun pic de sentiment din partea suporterilor stelişti.
Era prea frumos sa ne calificam ..
@Sebi nu aveam cum..cu asta patron doar retrogradarea e salvarea noastra