Niciun job nu e prea josnic pentru Obama.

Ia gogoaşaaaa, neamule!!!!

imagesobama-donuts

By Ionut

3 thoughts on “Treabă de preşedinte”
  1. Ati avut curiozitatea sa aflati din surse cat de cat obiective, nu din propaganda republicana ce vrea omu’ asta sa spuna? Probabil ca v-a placut mai mult “eruditul” “Dabal Yu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *