Credeam că Hoară este maximum în ceea ce înseamnă mizeria portocalie revărsată la TV.

Se pare că mă înşel amarnic. Iată de ce este capabil dobitocul de Tălmăceanu într-o emisiune TV:

 

Întrebarea mea este: tu, ca moderator, de ce îl mai accepti pe unul ca ăsta în emisiunile tale?

By Ionut

2 thoughts on “Tălmăceanu = Hoară la puterea 10”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *