Miercuri, de la 18.30. Eu unul chiar sunt curios să aflu mai multe lucruri de la el. De exemplu, de ce este atât de activ pe blog, ce e cu toate fumigenele aruncate pe piaţă în ultima perioadă.
Plus, sper să în conving să renunţe la mustaţa aia care nu îl prinde deloc.
Dacă aveţi şi voi întrebări pentru el şi nu puteţi ajunge mâine la Cafenea, le puteţi lăsa aici şi vă asigur că am să vă obţin un răspuns la ele.
Sa il intrebi in ce circumscriptie vrea sa candideze din partea liberalilor.
@Semanticus: interesanta intrebare, o sa o adresez