Cu bere Ursus la discreţie. Cu lume multă, distracţie şi karaoke cât se poate. Cu oameni faini pe care acum i-am întâlnit, cu prieteni dragi pe care i-am revăzut cu ocazia asta.

Să ne revedem cu drag la cât mai multe astfel de evenimente zic.

By Ionut

5 thoughts on “Şi a fost Beertweetmeet”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *