La Mulţi Ani tuturor ce poartă numelui Înaintemergătorului şi Botezătorului Domnului !

Să fiţi binecuvântaţi !

PS: Hai, bine, la mulţi ani şi mie 😀

ion

By Ionut

3 thoughts on “Sfântul Ioan Botezătorul”
  1. LA MULTI ANI IANCULE!!!SA FI IUBIT SI SA AJUNGI LA PRIMARIE ….CA TOT ZICEAI TU CA VREI SA CANDIDEZI!sA AI PARTE DE MULTA , MULTA SANATATE FRATE IANCULE…SI-TI UREZ : PETRECERE FRUMOASA DE ZIUA TA.Baaaa…daca nu-mi spuneai tu …ce crezi ca nu te firitiseam ?Inca o data : LA MULTI ANI!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *