M-au innebunit televiziunile in seara asta cu un singur subiect: noaptea cutitelor albe din PDL..e mai degraba seara fardurilor din PDL..deci hai sa ne imaginam:
– Jucatorul si-a pus toata inscusinta in tripleta Udrea – Turcan – Roberta ca sa se lupte cica la baioneta cu tripleta Blaga – Videanu – Berceanu.. :))))
O fi tiranul cu pete pe cap..dar atat de idiot nu mi-l imaginez…Ceea ce ni s-a oferit in seara asta a fost doar un spectacol pentru idioti, ca sa vada lumea cica urme de sange..numai ca am avut parte numai de ruj…

[…] Seara fardurilor din PDL Thu Sep 02, 2010 20:34 pm M-au innebunit televiziunile in seara asta cu un singur subiect: noaptea cutitelor albe din PDL..e mai degraba seara fardurilor din PDL..deci hai sa ne imaginam: – Jucatorul si-a pus toata inscusinta in tripleta Udrea – Turcan – Roberta ca sa se lupte cica la baioneta cu tripleta Blaga – Videanu – Berceanu.. ))) O fi tiranul […] […]