M-au innebunit televiziunile in seara asta cu un singur subiect: noaptea cutitelor albe din PDL..e mai degraba seara fardurilor din PDL..deci hai sa ne imaginam:

– Jucatorul si-a pus toata inscusinta in tripleta Udrea – Turcan – Roberta ca sa se lupte cica la baioneta cu tripleta Blaga – Videanu – Berceanu.. :))))

O fi tiranul cu pete pe cap..dar atat de idiot nu mi-l imaginez…Ceea ce ni s-a oferit in seara asta a fost doar un spectacol pentru idioti, ca sa vada lumea cica urme de sange..numai ca am avut parte numai de ruj…

By Ionut

One thought on “Seara fardurilor din PDL”
  1. […] Seara fardurilor din PDL Thu Sep 02, 2010 20:34 pm M-au innebunit televiziunile in seara asta cu un singur subiect: noaptea cutitelor albe din PDL..e mai degraba seara fardurilor din PDL..deci hai sa ne imaginam: – Jucatorul si-a pus toata inscusinta in tripleta Udrea – Turcan – Roberta ca sa se lupte cica la baioneta cu tripleta Blaga – Videanu – Berceanu.. ))) O fi tiranul […] […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *