Trebuia să fie semifinala Generaţiei de Aur. S-a opus Suedia, cu ajutorului idiotului de Prunea.
Acum e doar un amical. Deranjant este că generaţia rataţilor de Mutu, Chivu şi Tamaş până şi un meci ca ăsta îl tratează cu nesimţire.
Se joacă de la 4 dimineaţa, e în direct la Pro TV, ca atare dacă trece de rating 1% e bine.
Voi o să vă uitaţi?
Se vede fostul comentator sportiv. :)
http://popateapa.wordpress.com/2011/06/07/cod-rosu-pentru-romaniatreziti-va-lideri-usl-acum-in-al-doisprezecelea-ceas/
multumesc.
[…] când americani au invadat Iugoslavia, pot spune ca ii cam urăsc dar,aceasta atitudine a Congresului American m-a […]
[…] Dacă vom şti sa scăpam de hoţi şi scursuri , să îi trimitem unde le este locul, vom trai bine. Si cel mai important este sa încheiem vânătoarea de vrăjitoare. […]