Întreb și eu, nu dau cu parul:
Gyorgy Frunda, consilier onorific al premierului Victor Ponta, a declarat, marţi, că şi-a transferat banii din băncile greceşti în "altă parte"
Daraveri politicești cu Ionuț Iancu
Întreb și eu, nu dau cu parul:
Gyorgy Frunda, consilier onorific al premierului Victor Ponta, a declarat, marţi, că şi-a transferat banii din băncile greceşti în "altă parte"
Raspuns: daca ai mai putin de 100k eur per entitate si esti dobitoc, da.
@sarcasticul ptiu…ce bine ca nu ma incadrez la nici una din astea :))))))
De ce te iei d e el Iancule ? Tipul este in UDMR si…poate fi explicabil ” in alta parte ” probabil la o banca din Budapesta ? Te-ntreb Ioane , oare cati dintre ” liberali ” au facut asta cat inca nu era prea tarziu …ca ” unii ” au avut inclusiv informatii despre ceea ce urma sa s e intample ? In plus d e asta , Sarcasticu are dreptate : daca ai mai putin de 100kEuro mai bine-ti bagi un batz in tender ! Tu Iancule…sant sigur ca ” nu te incadrezi la niciuna din astea ” , tie-ti da banii cash…popa Stoica 8) iar d e pastrat …ai pastrezi la saltea , ca si pe aia 70.000 de Euro …sti tu care 8) !!!!
@marian am cotizat la Mantuirea Neamului cu ei, nu mai sunt :))))))) 😛
ai cotizat pe dracu’. habotnic ipocrit, ca toata turma :D
@sacasticul: am cotizat si eu un pic acolo, sume mic, sunt sarac, sunt liberal :)))