Chiar dacă conducerea PNL a considerat că această fiinţă merită să fie adusă în partidul nostru, eu unul nu îmi voi schimba părerea despre ea.
Consider că este inoportună aducerea ei în partid. Cred că este deja momentul să încetăm aceste racolări care ne transformă într-o groapă de gunoaie parlamentare.
Sorina Plăcintă nu are nimic de a face cu PNL, cu ideea de iberalism sau cu cea de parlamentar liberal. Este doar o oportunistă care şi-a făcut loc în clica pedelistă pentru a prospera. Şi ar fi trebuit lăsată acolo.
Adică nu conducerea PNL este de vină că asemenea specimen a ajuns în partid?
@vaultboy ba da. dar eu nu sunt de acord, ca simplu membru, cu o astfel de achizitie
La sport.ro stirea ar suna asa:
CAMPANIA DE ACHITIZII A PNL CONTINUA! CLICK AICI SA VEZI ULTIMUL TRANSFER DE SENZATIE! BOC SI AI LUI ISI LING RANILE!
@Emil da, stiu, aveti tot dreptul sa faceti misto..ne-am facut de cacao la faza asta
un simplu membru nu conteaza… get used to it :D
@nevermind dar nu sunt singur, te asigur de asta
Pe cand isi va exprima o adeziune in acest sens si …. Elena Udrea ? :satansmoking:
@marian nici in gluma sa nu spui asta, te rog:(
nici n-am zis ca esti… sunteti mai multi care nu conteaza :D
@nevermind :)) ))