Pentru că merită. Pentru că se sacrifică pentru binele acestei țări, pentru a da legi bune, pentru a asigura un viitor luminos tinerilor ce aleg să nu plece încă de aici și să stingă definitiv lumina.
Daraveri politicești cu Ionuț Iancu
Pentru că merită. Pentru că se sacrifică pentru binele acestei țări, pentru a da legi bune, pentru a asigura un viitor luminos tinerilor ce aleg să nu plece încă de aici și să stingă definitiv lumina.
ONOARE “MUNCII “!!!!!!!!!!!!! 8)
@Marian ma asteptam sa ii injuri mai rau de atat 😀
De ce sa-i injur Iancule caci ” munca-i pentru tractoare ” ai uitat ? In plus de asta am vazut inclusiv liberali de-ai vostrii dormind bustean la…locul d e munca in Parlament 8) ! Acesta este efectul pe care ” munca ” al are asupra unor oameni , asupra unor alesi : vrajala este cel mai bun somnifer ! La asta se potriveste manuse acel studiu { despre care faceai vorbire intr-o postare anterioara } al …cercetatorilor britanici 8) !
@marian m-am gandit si eu sa leg articolul despre somn de Parlament