Membrii Comisiei Juridice din Camera Deputaţiilor au decis să nu aprobe cererile de extindere a urmăririi penale şi de încuviinţare a percheziţiei informatice în cazul fostului ministru al Tineretului şi Sportului Monica Iacob-Ridzi.
Au făcut asta cu ajutorul PSD-ului.
PNL-ul nu trebuie să tacă în cazul ăsta. Ordinara de Ridzi, cu sau fără sânge în ea, trebuie să plătească !

Nu prea inteleg de unde ai adunat atata ura?! Pentru ce?