“Probabil în noua Constituţie să apară posibilitatea ca preşedintele să facă ordine in Parlament” :finger: :finger: :finger:

Atât conteaza din tot ce a spus Tiranul azi..restul, inclusiv povestea cu un nou acord cu FMI în 2011, e vânare de vânt…

By Ionut

One thought on “Luaţi de la Băsescu….”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *