E simplu..acest proiect frumos promovat de Alina Gorghiu ajunge la a 3-a editie. Sa speram ca maine va fi vreme frumoasa si traseul va fi plin de biciclisti entuziasti. Mai multe detalii gasiti aici
Iar daca sambata facem miscare, duminica, Tineretul Liberal ne cheama sa cinstim memoria lui Mihail Kogalniceanu. Evenimentul se va petrece duminica, 20 iunie, incepand cu ora 17. Mai multe detalii despre acest eveniment, aici.
Iar de saptamana viitoare, ne reintalnim cu totii pentru a fi alaturi de sindicate, la Cotroceni, cu ocazia depunerii scrisorii deschise pentru a cere returnarea catre Parlament a legii reducerilor. Evenimentul va avea loc pe 25 iunie, orele 9 – 11. Urmariti aici pentru eventuale noi informatii.

Asta e PNL-ul despre care a vorbit Crin marti in Parlament. 🙂 Deschis, cu oameni activi, puternici.. 🙂
Lilick: Corect..si suntem singurii care facem lucrul asta 😀 🙂