Fără voi, probabil că am trăi cu adevărat experienţa fiecărei zile ca pe cea a iadului.
Vă mulţumesc că existaţi ! Să aveţi mereu zâmbetul pe buze, fericirea în suflet şi să fiţi iubite aşa cum meritaţi !
Daraveri politicești cu Ionuț Iancu
Fără voi, probabil că am trăi cu adevărat experienţa fiecărei zile ca pe cea a iadului.
Vă mulţumesc că existaţi ! Să aveţi mereu zâmbetul pe buze, fericirea în suflet şi să fiţi iubite aşa cum meritaţi !