Pentru că sper că nu mai ai tupeul ordinar ca de mâine să rămâi în continuare Procuror General al României, după ce e dovedit şi scris că eşti doar cârpa de 2 lei a lui Băsescu.
PS: Felicitări Victor Ciutacu pentru, cred, ştirea anului, cel puţin până acum.