Precum Iuda cândva, iată avem şi azi prozeliţi ai trădării.
Descoperit cu firma în apartament şi cu nevasta beneficiară a câtorva sute de mii de euro, Boviş nu şi-a dat demisia, dar şi-a invitat consoarta să demisioneze.
Calculul e simplu..rămân cei 8000 de lei ai ei sau şansele mai mari de măgării oferite de funcţia de ministru?