Bine…mogulul ăsta mic a început să presteze mai des şi la Antena 3 :))))) da nu-i bai, că ma pun eu bine cu Ioşka:))))).

Să revin la Prima… mă cheamă Iancu şi nu Ianu (bine că nu au nimerit Iaru :cuckoo: :cuckoo: :cuckoo: )

Dar fraţilor, ce aveţi cu bietul Chinezu? Pe Antena 3 l-aţi botezat Cristi Chinezu, iar pe Prima: Cristi ChinezuBirta :))))) Zău aşa, e o mână dubioasă aici… :satansmoking:

By Ionut

5 thoughts on “Eu şi Chinezu am "prestat" la Prima TV”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *