Ca la orice eveniment important din viaţa PNL, unde bloggerii şi onlineul au fost invitaţi de onoare, nu putea să se întâmple altfel nici cu ocazia Congresului USL în care vor fi validaţi toţi candidaţii la alegerile locale din 2012.

Ca atare, dragi bloggeri, vă aşteptăm la un pişcot, la Congresul USL din 7 aprilie, începând cu orele 10.30.

Detaliile de înscriere le aveţi în poza de mai jos.

525613_325144547550496_100001648601949_894122_685804846_n

By Ionut

6 thoughts on “Dragi bloggeri, vă aşteptăm la Congresul USL !”
  1. […] Gata leapsa. Acum partea aia care dureaza…o dau mai departe urmatorilor: Aura Rusu, Kathy , Sedna , Aniela Deby , Lavi Zu, Alex Pirlogea , Iulia Nicolaie , Iulia Radu , Daniel Alexandrescu, Alyz , Raluca (Zdwuby) , Copilul de Lego Nebarbierit, Daniel Botea , Anca Popa-Iscu , Ratzone , CLM , Andreea Lupsa , Batonel, Ligia Muresan , Ionut Iancu. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *