Căci ne facem de râs în lume, cu toată creșterea economică de care vorbiți, dacă ne află Microsoft că folosim Windows piratat, ce naiba !

windowspiratat2

windowspiratat

By Ionut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *