Da ! Acesta este modul perfect în care i se poate răspunde lui Badea. Poate înțelege și el, deși îi este clar greu, că pentru noi, marea majoritate, nu este decât o limbă plină de caca de la curul lui Voiculescu.
Bannerul acesta a fost pus de niște oameni de treabă pe podul Băneasa, cu vizibilitate maximă și spre sediul Antenelor. superb !
Sursă foto: twitter.com/traianvij