…inceputul e aici:„Domnu’ Stolojan, da’ mie de ce mi-au dat ăştia de la Qvorum nota 1 la comunicare?
Si acum ca ne-am dumirit ca despre EBA vorbim, hai sa vedem ce a mai zis mezina, dupa Cotidianul:
“Noi cei din PDL ne boicotăm între noi! Monica Macovei de ce zice că cei din PDL fură? Ea nu a ajuns eurodeputat tot pe listele PDL? Şi ea cu ce-şi ţine copilul la Londra? Da, ea îşi permite să vorbească orice că are pile la jurnalişti. La fel ca şi Cristian Preda!”
[…] “Că eu comunic… vorbesc…” Mon Aug 02, 2010 20:08 pm …inceputul e aici:„Domnu’ Stolojan, da’ mie de ce mi-au dat ăştia de la Qvorum nota 1 la comunicare? Si acum ca ne-am dumirit ca despre EBA vorbim, hai sa vedem ce a mai zis mezina, dupa Cotidianul: “Noi cei din PDL ne boicotăm între noi! Monica Macovei de ce zice că cei din PDL fură? Ea nu […] […]