…inceputul e aici:„Domnu’ Stolojan, da’ mie de ce mi-au dat ăştia de la Qvorum nota 1 la comunicare?

Si acum ca ne-am dumirit ca despre EBA vorbim, hai sa vedem ce a mai zis mezina, dupa Cotidianul:

“Noi cei din PDL ne boicotăm între noi! Monica Macovei de ce zice că cei din PDL fură? Ea nu a ajuns eurodeputat tot pe listele PDL? Şi ea cu ce-şi ţine copilul la Londra? Da, ea îşi permite să vorbească orice că are pile la jurnalişti. La fel ca şi Cristian Preda!”


By Ionut

One thought on “"Că eu comunic… vorbesc…"”
  1. […] “Că eu comunic… vorbesc…” Mon Aug 02, 2010 20:08 pm …inceputul e aici:„Domnu’ Stolojan, da’ mie de ce mi-au dat ăştia de la Qvorum nota 1 la comunicare? Si acum ca ne-am dumirit ca despre EBA vorbim, hai sa vedem ce a mai zis mezina, dupa Cotidianul: “Noi cei din PDL ne boicotăm între noi! Monica Macovei de ce zice că cei din PDL fură? Ea nu […] […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *