Cred că este cel mai tare lucru pe care l-am văzut vreodată pe facebook. Mulţumesc Ana pentru share. Post navigation Bărbatul şi femeia – cererea în casătorie Un Budweiser pentru Amy
Foarte tare conversatia :beer:
@octav92 daaa.am ras cu lacrimi
Ce tare! :))
:)) ) dap