Știrea e simplă și sună astfel:
”Cercetătorii americani au descoperit o metodă revoluţionară pentru ştergerea permanentă a amintirilor traumatizante, deschizând astfel calea către obţinerea unor medicamente eficiente împotriva sindromului posttraumatic.”
Sunt primul care vrea să ia pastila asta…vreau să uit faptul că Băsescu a existat vreodată, că mizeriile astea portocalii au făcut praf țara asta. Care se mai bagă alături de mine?

Asta era. Mă gândeam la ceva mult mai concret. :))
@Ada Pavel concretetea poate surprinde de multe ori:)):P
conteaza pe mine!Trebuie reteta pentru acest medicament? :))