Care se ploconea în faţa lui Gaddafi, trimis cu ploconul de Băsescu.

Iar care acum ne vorbeşte de cum el va salva România.

Individul ăsta chiar ne crede proşti pe toţi? Că pe Neamţu sigur îl crede.

descărcare (1)

Sursă fot: aici

By Ionut

One thought on “Băsescu suspendat – MRU, acest Mesia al dreptei româneşti”
  1. Despre MRU, eu am mai comentat la matale pe blog si-mi cunosti parerea despre acest individ deci, nu voi mai adauga nimic la ceea ce cunosti deja . :finger: Cu Neamtu insa …se schimba kalimera…Baiatul asta este dovada vie a faptului ca tipul a incalcat cu bunastiinta legile medicinii care spun foarte clar ca :” laba-i sanatate curata dac-o faci de doua ori pe saptamana ….daca depasesti insa…asta inseamna c-o dai in nebunie “.Neamntu asta se vede treaba c-a depasit numarul de ore si zile in care se putea juca cu putulica cat poftea …deja a dat-o in onanie isterica { cred ca este vorba despre o denumire medicala …nu stiu cum se spune in latineste …si-mi pare extrem de rau !} sau atunci cand a fost conceput, a fost facuta multa laba , aruncata sperma pe peretii casei , iar de acolo a fost carat de muste la ma-sa in …vagin ! :whatever: Poate ca n-o fi chiar asa dar…asta-i doar parerea mea care oricum nu conteaza in viziunea domnului respectiv .Pana una alta…pe 29 trebuie debarcat acest nemernic de Basescu si gasca lui portocalie , definitiv si irevocabil ! ” HAI CA ….SE POATE !” cum bine spune Teodora Marinescu pe blogul ei . :satansmoking: O saptamana cat mai buna si …profitabila coane …. iti urez de aici din….Berceni ! :beer:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *