În condiţiile în care UE ţi-a cam dat ce dă UE…menţionând şi faptul că protectorul tău ţi-a zis că îşi asumă el eşecul aderării la Schengen, că nah, nu are cine…ce zici, nu ar fi un moment bun să scrii foaia aia de demisie şi până mâine să fii cu ea la Udrea…ups…pardon..la Boc….

By Ionut

One thought on “Băi Baconschi, mai eşti şi mâine ministru?”
  1. […] Băi Baconschi, mai eşti şi mâine ministru? Wed Jan 05, 2011 20:38 pm În condiţiile în care UE ţi-a cam dat ce dă UE…menţionând şi faptul că protectorul tău ţi-a zis că îşi asumă el eşecul aderării la Schengen, că nah, nu are cine…ce zici, nu ar fi un moment bun să scrii foaia aia de demisie şi până mâine să fii cu ea la Udrea…ups…pardon..la Boc…. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *