Aşa, şi? Ştirea ar fi fost una tare dacă făceau parteneriat cu Youporn sau cu Cartoon.

Partenere cu CNN au fost şi Pro TV, de prin martie 2009, sau Realitatea, de prin Noiembrie 2004.

Niciunul din aceste parteneriate nu ne-a ajutat să avem o media de calitate.

 

images

By Ionut

11 thoughts on “Antena 3, parteneriat cu CNN”
  1. Pentru a avea ” media” de calitate…iti trebuie oameni de calitate. Ca sa ai oameni de calitate acestia nu trebuie sa fie …”inregimentati
    ” politic. ..ori asa ceva…nu se poate. Ce chiar crezi figura cu Gabriela FIrea salariata lui Voiculescu si mariajul de succes cu primarul din Voluntari ala de-i la …UNPR parca sau chiar la PDL?Asta-i vrajala de …Buftea.Ce crezi ca Mircea Badea ar mai sta pe post { oricati bani ar aduce si …aduce bani…} daca Voivulescu n-ar platii fara sa crantesca la CNA amenzile ?Oamenii de calitate din pacate…ai gasesti prin cimitire…cei ce umbla printre noi…ca le place , ca nu le place…mai devreme sau mai tarziu se vor situa pe o baricada si …vor da cu pietre catre cei pe care-i considera …inamici.Probabil ca o ” stire ” era aceea ca s-a facut un parteneriat cu….Ria Novosti” caci CNN nu mai este chiar ce a fost si asa cum bine ai aratat au mai fost in parteneriat si cu PRO-TV si cu Realitatea TV.Pai dupa stiinta mea pe Voiculescu { sau pe cine conduce postul la lumina zilei} trebuie sa plateasca ceva gologani pentru acest ” parteneriat” si nu8 putini. Noroc ca este vorba doar de trei , patru ani, ca altfel….nu stiu pe unde scotea Gadea camesa.Imi pare rau ca o considera drept o mare victorie …o mare realizare cand de fapt este doar…o afacere obisnuita.Repet daca era vorba despre Ria Novosti sau …Pravda…chiar era o stire. Eram precis ca Voiculescu s-a dus la cine trebuie pentru a scapa tara de Basescu : la tatucul Putin!

    1. @Arogantu: pentru ca sunt niste nesimtiti..labe 1, scuzati-mi exprimarea, zace tatucul gainii care a nascut pui vii..daca nici asta nu e ceva..

  2. @IonutIancu: Eu trebuia sa fi folosit niste ghilimele, dar le-am “economisit”. E criza si am vrut sa echilibrez bugetul … :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *